Stand-up comedy Showcase a Vörös Neonban
A magyar stand-up open mic. Fellép: Rácz Márkó Dominik, Tóth Patrik, Feiszt Viktor, Helmle Boáz, Keszi Balázs, Ligeti Dániel, Pintér Fanni. Műsorvezető: Ligeti Dániel
A magyar underground stand-up comedy hét felejthetetlen atombombája most a Vörös Neonban ragadja magához a mikrofont, hogy egy felejthetetlen műsorral szórakoztassa a nagyérdeműt. (Ez nem AI szöveg, bármennyire is annak tűnik.)
Hét kivételes, magával ragadó, egyedi tehetség, hét egyedülálló percepciója a valóságnak, ami mindenkit körülvesz, és amiben élünk. Egysoros, abszurd ellentmondások és átívelő, megdöbbentő vicces történetek: mindezt olyanoktól, akiknek nem csak (valamilyen traumából adódóan) bátorságuk van kiállni embertömegek elé, de fogalmuk sem arról, hogy amúgy más hobbi is létezik a világon. Jöjjön el, nézze meg, milyen prófétákat termelt ki magából a magyar társadalom az elmúlt években, és engedje, hogy bevezessék a humorérzékének azon zugaiba, ahová egyedül nem merészkedne!



