Rendszerváltó buli a Vörös Neonban a Nyers, a Belmondo, Czutor Zoli dalaival és Para-Kovács Imrével
„Rendszerváltó buli a Vörös Neonban! – Ugye, elég bátor cím egy előadásnak? 😉
Ha tetszik nekünk, ha nem, valamilyen rendszerváltás mindenképp bekövetkezik április 12-én, vasárnap este Magyarországon.
Azt is biztosra veszem, hogy könnyezni fogunk. Hogy ezek örömkönnyek lesznek-e, vagy a bánaté, csak a buli közben (vagy után) derül ki 😉
De bármi is jön, boruljunk egymás nyakába a Nyers és a Belmondo (vagy akár Czutor Zoli önálló) dalaira a ‘26-os országgyűlési választás estéjén, a pesti belváros egyik legmenőbb helyén!
És üvöltsük közösen, hogy Beteg az állam!
Az élőzene szüneteiben Para-Kovács Imre, népszerű közíróval – egy óriás LED képernyő előtt – félóránként értékeljük a parlamenti választások aktuális állását.
Várunk benneteket!”
Czutor Zoli
A szünetekben a Partizán közvetítésén keresztül kísérjük figyelemmel a választás történéseit.
#belmondo
#nyers
#czutor
#parakovács
#vörösneon



